Kalila El Baskısı %100 Pamuk Organik Boyalı Şal Kiremit

Ürün Kodu: T198
Yorumlar (0)
125,00 TL
Not
:
Kampanya
Ürün Özellikleri

Kalila markasının özel tasarım olarak hazırladığı "El Baskısı" Koleksiyonunun bir parçasıdır. Geleneksel tahta baskı sanatını, modern ve minimal tasarımlarla yeniden yorumladık. Tüm desenler zanaatkar kadınlar tarafından tek tek elle basılmaktadır. Kalila markasının doğal ürün kullanma hassasiyeti olanlar için ürettiği özel bir koleksiyondur. Bu özel koleksiyonda yer alan şallarımız geleneksel dokuma tezgahlarındaki üretim tekniklerine bağlı kalınarak dokunmuştur. %100 pamuk kumaşın doğal kırışık yapısından dolayı, yıkadıktan sonra ütü yapmadan rahatça kullanabilirsiniz. Organik boyalı pamuk serisi şallarımız %100 doğal pamuk ipliklerinden dokunarak Oeko—Tex sertifikasına sahip olup, Global Organik Tekstil Standardı sertifikası bulunan (GOTS) bitkisel organik boyalarla boyanmıştır. Böylece hem pamuk şalın rahatlığını yaşayacak hem de şıklığınıza şıklık katacaksınız.

Kutumuz tamamen geri dönüştürülmüş kağıttan elde edilmiş olup, çevre dostu olarak üretilmiştir. Böylece pamuk şalın rahatlığını en doğal ve rahat haliyle yaşayabileceksiniz. 

Dört mevsim kullanabileceğiniz rahat ve şık bir şaldır. Şalın ön kısmını dik veya yuvarlak olarak kullanabilirsiniz. Kolay şekil alır ve hafiftir, başınızda ağırlık yapmaz. Açık renklerde tek katta iç gösterebilir. Geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen, doğa dostu özel silindir tasarım kutusu ile birlikte gönderilir.

ÜRÜN KUMAŞ ÖZELLİKLERİ
%100 Pamuk, Organik boyalı

ŞAL ÜRÜN BOYUTU
80X190 cm

YIKAMA BİLGİSİ
Elde ya da makinede 30°de kısa programda yıkanır, düşük ısıda ütülenebilir, kurutma makinasına atılmaz.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (0)
Hızlı Mesaj
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.